Mam na imię Marta.

Poznaj mój Świat

Mam 30 lat i od kiedy pamiętam, moją pasją jest moda,
a zwłaszcza jej część dotycząca branży bieliźnianej. Cała moja kariera związana była z branżą odzieżową. Już będąc nastolatką każdą wolną chwilę spędzałam w szwalni mojego taty, chłonąc wszystko co z produkcją bielizny jest związane. Moja pasja przerodziła się w sposób na życie, nie znam innego. 

Od lat obserwuję przykry trend, zgodnie z którym, duże i znane marki, często stawiają bardziej na marketing, niż na jakość swoich produktów. Jest to sprzeczne z moją wizją i dlatego
w 2020 roku postanowiłam zacząć realizować swoje marzenie
i założyłam markę - Mija Vu.

Sama nazwa firmy również jest „z życia wzięta” - jestem wielką miłośniczką kotów i od ponad 11 lat mieszka
ze mną moja ukochana kotka - Mija. Jest moją najwierniejszą przyjaciółką i powierniczką, towarzyszy mi w dobrych i złych momentach życia, zawsze będąc dla mnie wielkim wsparciem. Chcąc wyrazić moją wdzięczność, postanowiłam nazwać firmę na jej cześć. Drugi człon nazwy pochodzi od francuskiego słowa
déjà vu - powszechnie uważanego za nieco tajemnicze zjawisko związane z wyobraźnią. Déjà vu nie zostało
do końca odkryte i zrozumiane, ale dla mnie, za każdym razem, kiedy mnie spotyka, jest tak samo fascynujące
- i tak właśnie powstała nazwa Mija Vu.

Staram się prowadzić firmę tak, aby jej filozofia niosła ze sobą kilka prostych prawd, które towarzyszą mi na co dzień:

Każda z nas jest wyjątkowa i zasługuje na to, co najlepsze.
Każda moja kolekcja produkowana jest w niewielkim nakładzie, abyście mogły czuć, że macie w rękach coś absolutnie wyjątkowego.

Zaufanie to podstawa.
Produkty Mija Vu tworzone są tylko z najlepszej jakości materiałów, zakupionych od polskich producentów i szytych tylko w polskich szwalniach. Inwestuję w jakość produktów, a nie w pusty marketing i po prostu dobrze się z tym czuję.

Wiedza to potęga.
Wraz z prowadzeniem firmy, staram się szerzyć wiedzę na temat materiałów, krojów i standardów branżowych, tak abyście wiedziały, czego oczekiwać nie tylko od Mija Vu, ale od każdej innej bielizny.

Jakość idzie w parze z komfortem, dobrym samopoczuciem i pewnością siebie, a wszystkie te wartości razem, pozwalają Wam podbijać Świat!

Będąc kobietą doświadczyłam wielu przykrości z racji niespełniania czyichś oczekiwań. Przez moją wrodzoną wrażliwość, bardzo łatwo było na mnie wpłynąć, ale od zawsze czułam, że jest we mnie moc i siła do zmian, podejmowania ryzyka i stawiania czoła wyzwaniom. Dlatego postanowiłam połączyć pasję do bielizny ze swoją wewnętrzną przemianą. Bielizna jest elementem garderoby, bardzo osobistym i bardzo intymnym.
Zapada w pamięć bardziej niż niejeden strój. Tworzy wspomnienia. Pozwala na wyrażanie siebie.
Może zostać tylko dla Ciebie, a może zostać elementem wspólnej historii. To pozostaje do Twojej decyzji.

Mija Vu jest dla wszystkich kobiet, które chcą poczuć się wyjątkowo i pewnie w najlepszej jakości bieliźnie. Każda z Was znajdzie tu coś dla siebie: na dzień, na noc, do biura, do home office czy na wyjątkowe wieczory
- mamy coś na każdą okazję, a Wy macie pewność, że dostajecie to, co najlepsze.