Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Cookies    Dowiedz się więcej AKCEPTUJĘ

Zwroty i wymiana

Dziękujemy Ci za zaufanie, jakim nas obdarzyłaś, wybierając nasze produkty. 

Rozumiemy, że może się zdarzyć sytuacja, w której produkt nie spełni Twoich oczekiwań, albo po prostu zmienisz zdanie. To zrozumiałe, zdarza się każdemu.

Jeśli zdecydujesz się na zwrot, prosimy o przesłanie produktu w nienaruszonym stanie, bez śladów użytkowania i z oryginalnymi metkami. Jako wyraz wdzięczności za Twoje zaufanie, wydłużyliśmy okres na zwrot do 30 dni od daty otrzymania zamówienia.

Jesteśmy gotowi pomóc Ci w każdy możliwy sposób i upewnić się, że Twoje doświadczenie z naszymi produktami jest satysfakcjonujące.

Najlepszym i najszybszym sposobem na kontakt z nami jest droga mailowa: sklep@mijavu.pl. Dziękujemy ♡


Jak zwrócić produkt w sklepie Mija Vu? Poniżej znajdziesz ważne punkty.

 • Masz prawo odstąpić od umowy w przeciągu 30 dni od daty otrzymania zamówienia. 

 • W celu usprawnienia procedury zwrotu – dołącz do przesyłki zwrotnej formularz zwrotów, na którym umieść numer zamówienia. Możesz również wysłać go do nas drogą mailową na adres sklep@mijavu.pl bez konieczności drukowania. Zastrzegamy sobie możliwość wstrzymania się ze zleceniem zwrotu środków do momentu otrzymania przez nas paczki zwrotnej, jeżeli jej zwrot nie zostanie dostarczony w ciągu 14 dni od daty otrzymania przez nas formularza zwrotu drogą mailową. 

 • Bardzo ważna informacja! Zwracane artykuły nie powinny nosić śladów użytkowania i powinny posiadać oryginalnie przypięte metki. Zwracany towar musi być czysty i nieuszkodzony.

 • Artykuły należy odesłać do naszego magazynu:

  Mija s.c. Marta Sałacka
  Aleksandrowska 24-26,
  87-100 Toruń
  telefon dla kuriera: +48698066677


 • Szybkim i prostym sposobem, aby samodzielnie dokonać zwrotu, jest wygenerowanie etykiety zwrotnej poprzez link w wiadomości od firmy przewozowej o statusie ‚DORĘCZONE’. Zalecamy uprzedzenie nas, chociaż w krótkiej wiadomości mailowej na sklep@mijavu.pl, o przesyłce, która zmierza do naszego magazynu.

 • Możesz dokonać darmowego zwrotu wybierając opcję wysyłki przez Inpost lub Pocztex. Podane opcje wymagają dostarczenia paczki do dowolnego punktu nadania. Pozostałe opcje kurierskie są płatne, czyli koszt przesyłki zwrotnej ponosi klient. Ceny różnią w zależności od cennika firmy kurierskiej. 

 • Możesz też skontaktować się z nami pod adresem: sklep@mijavu.pl w tytule wpisując numer zamówienia, a my w odpowiedzi wyślemy Ci etykietę do nadania paczki.

 • Prosimy, pamiętaj, aby odpowiednio zabezpieczyć zwracany produkt, aby nie uległ uszkodzeniu w trakcie drogi powrotnej.

 • Paczki ze zwrotem nie należy odsyłać za pobraniem lub usługą e-przesyłka.

 • Jak tylko nasz magazyn odnotuje Twój zwrot – dokonamy zwrotu środków niezwłocznie, nie później niż w przeciągu 14 dni od daty otrzymania zamówienia, zgodnie z formą płatności. Pamiętaj, że zastrzegamy sobie możliwość wstrzymania się ze zleceniem zwrotu środków do momentu otrzymania przez nas paczki zwrotnej, jeżeli jej zwrot nie zostanie dostarczony w ciągu 14 dni od daty otrzymania przez nas formularza zwrotu drogą mailową. 

 • Prosimy o zachowanie numeru śledzenia paczki.


Jak wymienić produkty w sklepie Mija Vu? 

 • A co jeżeli produkt przypadł Ci do gustu, ale rozmiar jest nie trafiony? Skontaktuj się z nami drogą mailową sklep@mijavu.pl, a pomożemy Ci w doborze odpowiedniego rozmiaru. Pamiętaj, że posiadamy również usługę szycia na podany przez Ciebie wymiar. Po otrzymaniu produktu na wymianę skontaktujemy się z Tobą, aby uzgodnić inny rozmiar. Jeżeli wybrany produkt pochodził z kategorii ‚LAST CHANCE’ to możliwa będzie wymiana tylko na rozmiary, które są tam oferowane bez możliwości wyboru wyprzedanych rozmiarów. 


 


[BANER-WZ]